Difference between revisions of "Eduroam: MacOS"
From ICTpedia
Line 46: | Line 46: | ||
'''Andere besturingssystemen:''' | '''Andere besturingssystemen:''' | ||
---- | ---- | ||
− | *[[Eduroam:_Windows_XP| | + | *[[Eduroam:_Windows_XP|eduroam configureren op Windows XP]] |
− | *[[Eduroam: | + | *[[Eduroam:_Windows_7|eduroam configureren op Windows 7]] |
+ | |||
+ | *[[Eduroam:_Windows_8|eduroam configureren op Windows 8]] | ||
+ | |||
+ | *[[Eduroam:_Linux|eduroam configureren op Linux, Ubuntu]] | ||
+ | |||
+ | *[[Smartphone:Draadloos|eduroam configureren op je smartphone]] | ||
Line 54: | Line 60: | ||
---- | ---- | ||
*[[Draadloos#Verbinding_maken_met_.22Plantijn_internet.22|Verbinding maken met Plantijn internet]] | *[[Draadloos#Verbinding_maken_met_.22Plantijn_internet.22|Verbinding maken met Plantijn internet]] | ||
− | |||
− |
Revision as of 15:31, 16 April 2013
Onderstaande pagina geeft een stap-voor-stap plan weer voor het configureren van Eduroam. Deze stappen gelden enkel voor het Macintosh Mac OS besturingssysteem.
Benodigdheden
- Gebruikersnaam en bijhorend wachtwoord
- Toestel met mogelijkheid tot draadloze netwerktoegang.
Opgelet de gebruikersnaam is een samenstelling van Studentennr/personeelsnr met daarachter @plantijn.be. Bijvoorbeeld: l1368@plantijn.be
Stap voor stap
- Selecteer het draadloze netwerk icoon in de statusbalk bovenaan.
- Vervolgens duid je het SSID 'eduroam' aan.
- voer je gegevens in op onderstaand venster.
Opgelet de gebruikersnaam is een samenstelling van Studentennr/personeelsnr met daarachter @plantijn.be. Bijvoorbeeld: l1368@plantijn.be
- Selecteer 'Ga door' in het venster 'Certificaat controleren'
- Om het certificaat te aanvaarden vraagt Mac OS de login gegevens van een admingebruiker van je toestel. Voer deze gegevens in om door te gaan.
- Hierna wordt de verbinding gemaakt. Door terug op het draadloze netwerk icoon in de statusbalk bovenaan te klikken kan je nakijken of je correct verbonden bent met eduroam.
Andere besturingssystemen:
Gerelateerde artikels: