Contact

From ICTpedia
Revision as of 13:52, 13 October 2023 by Amichael (talk | contribs)
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to navigation Jump to search


Voor vragen in verband met Digitap, Panopto en Portfolio kan je contact opnemen met learning@ap.be.


E-mail Servicedesk balie Telefoon
Campus Kronenburg servicedesk@ap.be KRO.2.02 (ma & wo & vr) +32 3 220 55 97
Campus Lange Nieuwstraat servicedesk@ap.be LNI.01.014 (ma & do) +32 3 220 55 17
Campus Meistraatservicedesk@ap.beMEI.4.24 (ma-vr) +32 3 220 55 57
Campus Spoor Noord - Dampleinservicedesk@ap.be/ +32 3 220 33 99
Campus Spoor Noord - Ellermanstraatservicedesk@ap.beELL.02.08 (ma-vr) +32 3 220 33 44
Campus Spoor Noord - Lichttorenservicedesk@ap.be/ +32 3 220 33 44
Campus Spoor Noord - Noorderplaatsservicedesk@ap.beNOO.00.001 (ma-vr) +32 3 220 33 99
Campus Spoor Noord - Viaductservicedesk@ap.be/ +32 3 220 33 44
Koninklijke Academie voor Schone Kunsten
Campus Mutsaard
Campus Dambruggestraat
Campus Keizerstraat
Campus Mode
servicedesk@ap.be
Campus Mutsaard

K.0.21 (ma-vr)

+32 3 213 71 55
Koninklijk Conservatorium
Campus deSingel
servicedesk@ap.be Toren 4e verdieping

(ma & wo & vr)

+32 3 800 01 77
Campus Blairon (Turnhout) servicedesk@ap.be
BLA.01.11 (di & do) +32 3 220 33 99
Campus Dodoens (Mechelen) servicedesk@ap.be +32 3 220 55 57


Voor vragen in verband met Digitap, Panopto en Portfolio kan je contact opnemen met learning@ap.be.