Aanmelden Extern: verschil tussen versies
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(30 tussenliggende versies door 2 gebruikers niet weergegeven) | |||
Regel 2: | Regel 2: | ||
Het is mogelijk om van thuis uit verbinding te maken met het AP netwerk en hierdoor te beschikken over je gebruikelijke omgeving. | Het is mogelijk om van thuis uit verbinding te maken met het AP netwerk en hierdoor te beschikken over je gebruikelijke omgeving. | ||
Je departement bepaalt of je dit doet via '''e-campus''' of via '''VPN'''. | |||
---- | ---- | ||
<div style="float:left;">__TOC__</div> | <div style="float:left;">__TOC__</div> | ||
Regel 14: | Regel 14: | ||
Aanmelden via e-campus kan door te surfen naar http://e-campus.ap.be | Aanmelden via e-campus kan door te surfen naar http://e-campus.ap.be | ||
{{Test| | |||
text=Opgelet, de Citrix Client - een extra stukje software - Moet geïnstalleerd zijn op je pc. Hoe je dit doen, kan je stap voor stap lezen op de [[E-campus|e-campus pagina]].}} | |||
Regel 20: | Regel 21: | ||
Via VPN log je van thuis uit aan en krijg je toegang tot je gebruikelijke netwerkschijven. | Via VPN log je van thuis uit aan en krijg je toegang tot je gebruikelijke netwerkschijven. | ||
Hierdoor heb je toegang tot je eigen en de gedeelde documenten, ook wanneer je niet op de campus zelf aanwezig bent. | Hierdoor heb je toegang tot je eigen documenten en de gedeelde documenten, ook wanneer je niet op de campus zelf aanwezig bent. | ||
Aanmelden via VPN kan door te surfen naar http://vpn.ap.be/ | Aanmelden via VPN kan door te surfen naar http://vpn.ap.be/ | ||
Regel 27: | Regel 28: | ||
== Overzicht per departement == | == Overzicht per departement == | ||
{| class="wikitable" style="width:1000px;" | |||
|- | |||
! scope="col" align="left"| | |||
! scope="col"| E-campus toegang | |||
! scope="col"| VPN toegang | |||
|- style="height:40px;" | |||
!colspan="6" align="left"|Departement Gezondheid en Welzijn | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px" | Ergotherapie | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Orthopedagogie | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Sociaal Werk | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Verpleegkunde | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Vroedkunde | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Banaba Autismespectrumstoornissen | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Banaba Intensieve- en spoedgevallenzorg | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
|- style="height:40px;" | |||
!colspan="6" align="left"|School of Arts Koninklijk Conservatorium Antwerpen | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Dans | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Drama | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Muziek | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Specifieke Lerarenopleiding Muziek, Drama, Dans | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
|- style="height:40px;" | |||
!colspan="6" align="left"|School of Arts Koninklijke Academie voor Schone Kunsten Antwerpen | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Fotografie | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Grafisch Ontwerp | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Juweelontwerp en Edelsmeedkunst | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Mode | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Theaterkostuum | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Vrije Kunsten: In Situ3 | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Vrije Kunsten: Beeldhouwkunst | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Vrije Kunsten: Schilderkunst | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Vrije Kunsten: Vrije grafiek | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Specifieke Lerarenopleiding Beeldende Kunsten | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
|- style="height:40px;" | |||
!colspan="6" align="left"|Departement Management en Communicatie | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Bedrijfsmanagement | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Communicatiemanagement | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Hotelmanagement | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Journalistiek | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Office Management | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Toegepaste Informatica | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
|- style="height:40px;" | |||
!colspan="6" align="left"|Departement Onderwijs en Training | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Kleuteronderwijs | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Lager onderwijs | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Secundair Onderwijs | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
|- style="height:40px;" | |||
!colspan="6" align="left"|Departement Wetenschap en Techniek | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Biomedische Laboratoriumtechnologie | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Chemie | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Elektromechanica | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Elektronica-ICT | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Energiemanagement | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Grafische en Digitale Media | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Integrale Veiligheid | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Vastgoed | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
|- | |||
| scope="row" align="left" style="padding-left:16px"| Voedings- en Dieetkunde | |||
| align="center"| [[Afbeelding:tick_16.PNG]] | |||
| align="center"| [[Afbeelding:del_16.PNG]] | |||
|- | |||
|} |
Huidige versie van 7 jul 2015 om 16:37
Het is mogelijk om van thuis uit verbinding te maken met het AP netwerk en hierdoor te beschikken over je gebruikelijke omgeving.
Je departement bepaalt of je dit doet via e-campus of via VPN.
Externe toegang via e-campus
Via e-campus log je van thuis uit aan via je browser en krijg je beschikking over je e-campus omgeving.
Hierdoor heb je toegang tot je gebruikelijke omgeving, waaronder je applicaties, documenten en gedeelde documenten, ook wanneer je niet op de campus zelf aanwezig bent.
Aanmelden via e-campus kan door te surfen naar http://e-campus.ap.be
Externe toegang via VPN
Via VPN log je van thuis uit aan en krijg je toegang tot je gebruikelijke netwerkschijven.
Hierdoor heb je toegang tot je eigen documenten en de gedeelde documenten, ook wanneer je niet op de campus zelf aanwezig bent.
Aanmelden via VPN kan door te surfen naar http://vpn.ap.be/