Laptop aankopen: verschil tussen versies
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 29: | Regel 29: | ||
===Laptopklasses=== | ===Laptopklasses=== | ||
===Laptopklasse per opleiding=== | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|+ | |||
!Opleiding | |||
!Klasse | |||
!Mac toegelaten? | |||
|- | |||
|Bachelor autismespectrumstoornissen: een orthopedagogisch perspectief | |||
|basis | |||
|ja | |||
|- | |||
|Bachelor in de beeldende kunsten - Grafisch ontwerp en fotografie | |||
|grafisch | |||
|ja | |||
|- | |||
|Bachelor in de beeldende kunsten - juweelontwerp en edelsmeedkunst / mode / theaterkostuum | |||
|basis | |||
|ja | |||
|- | |||
|Bachelor in de biomedische laboratoriumtechnologie | |||
|basis | |||
|ja | |||
|- | |||
|Bachelor in de chemie | |||
|basis | |||
|ja | |||
|- | |||
|Bachelor in de communicatie | |||
|basis+ | |||
|ja | |||
|- | |||
|Bachelor in de dans | |||
|basis | |||
|ja | |||
|- | |||
|Bachelor in de elektromechanica | |||
|grafisch | |||
|nee | |||
|- | |||
|Bachelor in de elektronica-ICT | |||
|ontwikkelaar | |||
|ja | |||
|- | |||
|Bachelor in de ergotherapie | |||
|basis | |||
|ja | |||
|- | |||
|Bachelor in de grafische en digitale media (interface, brand, publication) | |||
|grafisch | |||
|ja | |||
|- | |||
|Bachelor in de grafische en digitale media (motion) | |||
|Grafisch + | |||
|ja | |||
|- | |||
|Bachelor in de integrale veiligheid | |||
|basis | |||
|ja | |||
|- | |||
|Bachelor in de journalistiek | |||
|basis+ | |||
|ja | |||
|- | |||
|Bachelor in de muziek | |||
|basis+ | |||
|ja | |||
|- | |||
|Bachelor in de orthopedagogie | |||
|basis | |||
|ja | |||
|- | |||
|Bachelor in de toegepaste informatica | |||
|ontwikkelaar | |||
|ja | |||
|- | |||
|Bachelor in de toegepaste psychologie | |||
|basis | |||
|ja | |||
|- | |||
|Bachelor in de verpleegkunde (4j ) | |||
|basis | |||
|ja | |||
|- | |||
|Bachelor in de verpleegkunde (flex) | |||
|basis | |||
|ja | |||
|- | |||
|Bachelor in de voedings- en dieetkunde | |||
|basis | |||
|ja | |||
|- | |||
|Bachelor in de vroedkunde | |||
|basis | |||
|ja | |||
|- | |||
|Bachelor in het bedrijfsmanagement | |||
|basis | |||
|ja | |||
|- | |||
|Bachelor in het bedrijfsmanagement (rechtspraktijk) | |||
|basis | |||
|ja | |||
|- | |||
|Bachelor in het drama - acteren | |||
|basis | |||
|ja | |||
|- | |||
|Bachelor in het drama - kleinkunst | |||
|basis+ | |||
|ja | |||
|- | |||
|Bachelor in het drama - woordkunst | |||
|basis+ | |||
|ja | |||
|- | |||
|Bachelor in het energiemanagement | |||
|grafisch | |||
|nee | |||
|- | |||
|Bachelor in het hotelmanagement | |||
|basis | |||
|ja | |||
|- | |||
|Bachelor in het sociaal werk | |||
|basis | |||
|ja | |||
|- | |||
|Bachelor in het vastgoed - landmeten | |||
|grafisch | |||
|nee | |||
|- | |||
|Bachelor in het vastgoed - vastgoed | |||
|grafisch | |||
|ja | |||
|- | |||
|Bachelor in organisatie & management | |||
|basis+ | |||
|ja | |||
|- | |||
|Educatief graduaat in het secundair onderwijs (Antwerpen) | |||
|basis | |||
|ja | |||
|- | |||
|Educatief graduaat in het secundair onderwijs (dans) | |||
|basis | |||
|ja | |||
|- | |||
|Educatief graduaat in het secundair onderwijs (Mechelen) | |||
|basis | |||
|ja | |||
|- | |||
|Educatief graduaat in het secundair onderwijs (Turnhout) | |||
|basis | |||
|ja | |||
|- | |||
|Educatieve bachelor in het kleuteronderwijs | |||
|basis | |||
|ja | |||
|- | |||
|Educatieve bachelor in het lager onderwijs | |||
|basis | |||
|ja | |||
|- | |||
|Educatieve bachelor in het secundair onderwijs | |||
|basis | |||
|ja | |||
|- | |||
|Educatieve bachelor secundair onderwijs (1 onderwijsvak, Antwerpen) | |||
|basis | |||
|ja | |||
|- | |||
|Graduaat accounting administration | |||
|basis | |||
|ja | |||
|- | |||
|Graduaat elektromechanische systemen (Antwerpen) | |||
|grafisch | |||
|nee | |||
|- | |||
|Graduaat elektromechanische systemen (Mechelen) | |||
|grafisch | |||
|nee | |||
|- | |||
|Graduaat HR-support (Antwerpen) | |||
|basis | |||
|ja | |||
|- | |||
|Graduaat HR-support (Turnhout) | |||
|basis | |||
|ja | |||
|- | |||
|Graduaat HVAC-systemen | |||
|grafisch | |||
|nee | |||
|- | |||
|Graduaat Internet of Things | |||
|ontwikkelaar | |||
|nee | |||
|- | |||
|Graduaat juridisch-administratieve ondersteuning | |||
|basis | |||
|ja | |||
|- | |||
|Graduaat logies-, restaurant- en cateringmanagement | |||
|basis | |||
|ja | |||
|- | |||
|Graduaat maatschappelijk werk (Antwerpen) | |||
|basis - | |||
|ja | |||
|- | |||
|Graduaat maatschappelijk werk (Mechelen) | |||
|basis - | |||
|ja | |||
|- | |||
|Graduaat marketing- en communicatiesupport | |||
|basis | |||
|ja | |||
|- | |||
|Graduaat orthopedagogische begeleiding (Antwerpen) | |||
|basis - | |||
|ja | |||
|- | |||
|Graduaat orthopedagogische begeleiding (Mechelen) | |||
|basis - | |||
|ja | |||
|- | |||
|Graduaat orthopedagogische begeleiding (Turnhout) | |||
|basis - | |||
|ja | |||
|- | |||
|Graduaat programmeren | |||
|ontwikkelaar | |||
|ja | |||
|- | |||
|Graduaat sociaal-cultureel werk | |||
|basis - | |||
|ja | |||
|- | |||
|Graduaat systeem- en netwerkbeheer | |||
|ontwikkelaar | |||
|nee | |||
|- | |||
|Graduaat transport en logistiek | |||
|basis | |||
|ja | |||
|- | |||
|Graduaat werforganisatie | |||
|basis | |||
|ja | |||
|} | |||
===Contact en bestelprocedure=== | ===Contact en bestelprocedure=== | ||
==== AcademicShop.be==== | ====AcademicShop.be==== | ||
De laptops van AcademicShop.be vind je op http://ap.academicshop.be. | De laptops van AcademicShop.be vind je op http://ap.academicshop.be. | ||
Versie van 19 jan 2023 02:14
Een laptop voor jouw opleiding.
Laptopaanbod voor opleidingen aan AP hogeschool
Welke laptop kies ik voor mijn opleiding bij AP Hogeschool?
Om je opleiding goed door te komen is het belangrijk om te beschikken over een laptop. Hiervoor stelden we een aantal basisconfiguraties op van minimum-systeemvereisten, deze vind je verder op deze pagina terug.
Als student bij de AP Hogeschool kan je voor de aanschaf van je nieuwe laptop terecht bij AcademicShop.eu van Signpost of Campusshop.be (ook Apple). Zij voorzien je toestel van garantie en support. Signpost heeft met AcademicShop ook fysieke service-punten in hartje Antwerpen.
Het belangrijkste verschil tussen de aanbieders is dat AcademicShop meer focust op robuuste toestellen voor de professionele markt en anderzijds de ondersteuning en garantie. Uiteraard ben je vrij om een van deze bedrijven te kiezen, of gewoon je laptop ergens anders te kopen, rekening houdend met de minimumvereisten.
- AcademicShop.be biedt een uitgebreide garantie van drie jaar die ervoor zorgt dat – in geval van defect – je de laptop niet wekenlang kwijt bent en je, als het niet onmiddellijk hersteld kan worden, een vervangtoestel krijgt met al je gegevens er op.
- CampusShop.be biedt twee jaar ‘snelle studentenservice garantie’. Dat wil zeggen dat je toestel gegarandeerd binnen de week hersteld wordt.
- Econocom biedt de standaard Apple-garantie aan.
Zowel de financiële afhandeling van de aankoop als de dienst na verkoop gebeurt rechtstreeks met de plaats van aankoop. De hogeschool is hier niet bij betrokken.
Studeren in het hoger onderwijs is niet goedkoop, voor vragen over financiële ondersteuning kan je terecht bij onze Sociale Dienst.
Laptopklasses
Laptopklasse per opleiding
Opleiding | Klasse | Mac toegelaten? |
---|---|---|
Bachelor autismespectrumstoornissen: een orthopedagogisch perspectief | basis | ja |
Bachelor in de beeldende kunsten - Grafisch ontwerp en fotografie | grafisch | ja |
Bachelor in de beeldende kunsten - juweelontwerp en edelsmeedkunst / mode / theaterkostuum | basis | ja |
Bachelor in de biomedische laboratoriumtechnologie | basis | ja |
Bachelor in de chemie | basis | ja |
Bachelor in de communicatie | basis+ | ja |
Bachelor in de dans | basis | ja |
Bachelor in de elektromechanica | grafisch | nee |
Bachelor in de elektronica-ICT | ontwikkelaar | ja |
Bachelor in de ergotherapie | basis | ja |
Bachelor in de grafische en digitale media (interface, brand, publication) | grafisch | ja |
Bachelor in de grafische en digitale media (motion) | Grafisch + | ja |
Bachelor in de integrale veiligheid | basis | ja |
Bachelor in de journalistiek | basis+ | ja |
Bachelor in de muziek | basis+ | ja |
Bachelor in de orthopedagogie | basis | ja |
Bachelor in de toegepaste informatica | ontwikkelaar | ja |
Bachelor in de toegepaste psychologie | basis | ja |
Bachelor in de verpleegkunde (4j ) | basis | ja |
Bachelor in de verpleegkunde (flex) | basis | ja |
Bachelor in de voedings- en dieetkunde | basis | ja |
Bachelor in de vroedkunde | basis | ja |
Bachelor in het bedrijfsmanagement | basis | ja |
Bachelor in het bedrijfsmanagement (rechtspraktijk) | basis | ja |
Bachelor in het drama - acteren | basis | ja |
Bachelor in het drama - kleinkunst | basis+ | ja |
Bachelor in het drama - woordkunst | basis+ | ja |
Bachelor in het energiemanagement | grafisch | nee |
Bachelor in het hotelmanagement | basis | ja |
Bachelor in het sociaal werk | basis | ja |
Bachelor in het vastgoed - landmeten | grafisch | nee |
Bachelor in het vastgoed - vastgoed | grafisch | ja |
Bachelor in organisatie & management | basis+ | ja |
Educatief graduaat in het secundair onderwijs (Antwerpen) | basis | ja |
Educatief graduaat in het secundair onderwijs (dans) | basis | ja |
Educatief graduaat in het secundair onderwijs (Mechelen) | basis | ja |
Educatief graduaat in het secundair onderwijs (Turnhout) | basis | ja |
Educatieve bachelor in het kleuteronderwijs | basis | ja |
Educatieve bachelor in het lager onderwijs | basis | ja |
Educatieve bachelor in het secundair onderwijs | basis | ja |
Educatieve bachelor secundair onderwijs (1 onderwijsvak, Antwerpen) | basis | ja |
Graduaat accounting administration | basis | ja |
Graduaat elektromechanische systemen (Antwerpen) | grafisch | nee |
Graduaat elektromechanische systemen (Mechelen) | grafisch | nee |
Graduaat HR-support (Antwerpen) | basis | ja |
Graduaat HR-support (Turnhout) | basis | ja |
Graduaat HVAC-systemen | grafisch | nee |
Graduaat Internet of Things | ontwikkelaar | nee |
Graduaat juridisch-administratieve ondersteuning | basis | ja |
Graduaat logies-, restaurant- en cateringmanagement | basis | ja |
Graduaat maatschappelijk werk (Antwerpen) | basis - | ja |
Graduaat maatschappelijk werk (Mechelen) | basis - | ja |
Graduaat marketing- en communicatiesupport | basis | ja |
Graduaat orthopedagogische begeleiding (Antwerpen) | basis - | ja |
Graduaat orthopedagogische begeleiding (Mechelen) | basis - | ja |
Graduaat orthopedagogische begeleiding (Turnhout) | basis - | ja |
Graduaat programmeren | ontwikkelaar | ja |
Graduaat sociaal-cultureel werk | basis - | ja |
Graduaat systeem- en netwerkbeheer | ontwikkelaar | nee |
Graduaat transport en logistiek | basis | ja |
Graduaat werforganisatie | basis | ja |
Contact en bestelprocedure
AcademicShop.be
De laptops van AcademicShop.be vind je op http://ap.academicshop.be.
Heb je vragen, dan kan je steeds telefonisch (tel: 03 475 19 75) of per e-mail (info@academicshop.be) contact opnemen.
CampusShop.be
De CampusShop.be laptops vind je op http://campusshop.be.
Heb je vragen, dan kan je steeds telefonisch (tel: 078 15 57 37) of per chat ([1]) contact opnemen.
Econocom (Apple)
De Apple-toestellen vind je op https://www.procurato.store/ap/. Je moet daar inloggen met je s- of p-nummer om je korting te krijgen.